MATOWE SZMINKI W LIDLU ZA 7 ZŁ!

Kochani ! po prostu świetna okazja ! SPIESZCIE SIĘ, BO NIEDŁUGO ZNIKNĄ Z PÓŁEK 🙂 A naprawdę warto :))

Pewnie słyszeliście o kultowyc kosmetyki do pielęgnacji marki Cien? Poznajcie również ich kosmetyki do makijażu, a dokładnie… szminki!

 

Ostatnio całkiem przypadkiem zobaczyłam na InstaStories Red Lipstick Monster szminkę marki Cien, która jest dostępna w Lidlu! Od razu postanowiłam obczaić ten temat. Czy naprawdę ulubiony efekt matowych ust otrzymamy dzięki szmince z dyskontu? Jest to możliwe 😉 Oczywiście,że tak !

Są one w sprzedaży w Lidlu i kosztują jedyne 6,99 zł! Występują one w dwóch wariantach: ultra shine i matte i w sumie 6 kolorach. Do sprzedaży trafiły one z okazji walentynek i są dostępne do wyczerpania zapasów. Co ważne, szminki zostały wyprodukowane w Polsce. 

Miałam okazję dwie z nich przetestować na sobie. Zaczęłam od matowej szminki w płynie, która na początku oczarowała mnie swoim kolorem. Po prostu rewelacja 🙂 Kosmetyk idealnie pokrywa usta 🙂 Szminka bardzo szybko zasycha i co najważniejsze nie jest wyczuwalna na ustach 🙂

Z kolei wersja błyszcząca również idealnie się rozprowadza i pozostawia na ustach delikatną poświatę.
A wy skusicie się na którąś z tych pomadek w płynie?

 

Niebawem walentynki, więc pomadki wydają się być strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o uzupełnienie swojego romantycznego looku.
Polecam naprawdę WARTO ! 🙂 Tym bardziej,że to jedyne 6,99 🙂

3 thoughts on “MATOWE SZMINKI W LIDLU ZA 7 ZŁ!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *