Pielęgnacja ust z Palmer`s- z tym produktem to proste!

Pielęgnacja ust to dla mnie dość istotna sprawa, szczególnie w okresie zimowym. Końcówka lutego okazała się być mroźna i przypomniała nam, że do wiosny jeszcze daleko.

Wraz z obniżającymi się temperaturami, dały o sobie znać moje usta. Praktycznie z dnia na dzień stały się przesuszone, co doprowadziło do ich popękania. Nie należało to do miłych uczuć. Musiałam temu zaradzić.

Aż głupio się przyznać, ale wciąż wyciągam jakieś zapasy kosmetyków, które zalegają gdzieś w szafkach, szufladach itp… I tak natrafiłam na produkt, który otrzymałam jeszcze w zeszłym roku. Ponieważ data ważności była długa, pomyślałam- a co mi tam, wypróbuje…

Pielęgnacja ust

Balsam w sztyfcie Palmer`s  przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ust. Stworzono go na bazie naturalnego olejku kokosowego, monoi oraz słodkich migdałów. Co ważne produkt nie zawiera ftalanów, parabenów, glutenu, oleju mineralnego ani sztucznych barwników. Posiada miły, kokosowy zapach oraz słodki smak. Dzięki zawartości filtru SPF15 zabezpiecza nas przed wiatrem i słońcem. Korzystając z tego produktu mamy raczej wrażenie, że nie używamy pomadki, a raczej balsamu, który w szybki i przyjemny sposób rozpuszcza się na naszych ustach.

Produkt według mnie jest wyśmienity. Nawilża nasze usta na wiele godzin, przywraca im delikatność i pozwala walczyć z nadmiernym wysuszeniem czy pękaniem. Wystarczyło jego kilkukrotne użycie, a moje usta znów odzyskały zdrowy wygląd. Dla podtrzymania efektów balsamu używam dwa, trzy razy na dzień, szczególnie przed wyjściem z domu.

Pielęgnacja ust

 

Myślę, że taki sztyft będzie przydatny nie tylko w okresie zimowym, ale w ciągu całego roku. Na pewno szybko się z nim nie rozstanę, gdyż zdał egzamin na 5 + 🙂  Polecam go wszystkim!!!

A czego Wy używacie do pielęgnacji ust??

Pielęgnacja ust

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *